Vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním IV - 321410 (Ostrava)

Generální finanční ředitelství nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním IV - 321410". Nástupní mzda je od 27 200 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním IV - 321410
Obor(y):
Administrativa , Finance , Obrana a ochrana
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 27 200 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Finanční úřad Ostrava I
Jurečkova 940/2
70200

Další informace o volném místu

Žádáme zájemce, aby se důkladně seznámili s informacemi k podávání žádostí a podmínkami účasti ve výběrovém řízení v "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo 321410" https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/verejne-informace/nabidka-zamestnani/app/detail/9345723

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 9. června 2023, tj. v této lhůtě doručené služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj, Na Jízdárně 3162/3, 709 00 Ostrava, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna3200@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky služebního úřadu ID 4hun2cu. Žádosti doručené po stanovené lhůtě budou z výběrového řízení vyřazeny.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo č. 321410 vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním IV Odboru kontrolním I – Ostrava I“.

V žádosti je žadatel povinen uvést ID datové schránky nebo elektronickou adresu, na kterou mu budou doručovány písemnosti ve výběrovém řízení.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci

TOPlist