VŘ č. 6/2023 Administrátor dotací (Ostrava)

Statutární město Ostrava nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "VŘ č. 6/2023 Administrátor dotací". Nástupní mzda je 23 390 – 34 370 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VŘ č. 6/2023 Administrátor dotací
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Ostrava
Mzda:
23 390 – 34 370 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Statutární město Ostrava - Městský obvod Slezská Ostrava,
náměstí Jurije Gagarina 1196/4
71000

Další informace o volném místu

1. kontakt: podání přihlášky do výběrového řízení. Více na www.slezska.cz (Úřední deska - Volná místa)

Vzdělání: VŠ v bakalářském studijním programu, vyšší odborné vzdělání - výhodou zaměření ekonomické, veřejnosprávní, technické, výhodou znalost problematiky přípravy a řízení projektů, orientace v oblasti strukturálních fondů a jejich financování. Vhodne i pro absolventy s možností zaučení a odborné konzultace v dané problematice.

Požadované doklady:
- životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se požadovaných činností,
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- výpis z rejstříku trestů, né starší 3 měsíce.

Přihláška musí obsahovat přesné označení "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ č.6/ 2023 NEOTVÍRAT" jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče. Přihláškou se rozumí samostatný doklad, nelze jej nahradit údaji uvedenými v životopise, v průvodním dopise apod.

Lhůta pro podání přihlášky: do 5.4.2023

Způsob a místo podání:
- poštou nebo osobním doručením na podatelnu Úřadu městského obvodu Slezská Ostrava, nám. J. Gagarina č. 4, Slezská Ostrava, v zalepené obálce označené VÝBĚROVÉ ŘIZENÍ č. 6/2023 - NEOTVÍRAT s uvedením adresy uchazeče (odkaz na www.slezska.cz).

Adresa:
Statutární město Ostrava
Úřad městského obvodu
odbor vnitřních věcí
Těšínská 35
710 16 Slezská Ostrava

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, sick days, pružná pracovní doba, benefity ze sociálního fondu (ošatné, příspěvek na rekreaci, příspěvek při pracovním i životním výročí), stravenkový paušál, služební mobil, notebok, sick days, osobní volno 4h/měsíc s nadpracováním

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist