Sociální pracovník v sociální rehabilitaci pro duševně nemocné (Ostrava)

Spirála Ostrava, z.ú. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Sociální pracovník v sociální rehabilitaci pro duševně nemocné". Nástupní mzda je 21 950 – 27 200 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník v sociální rehabilitaci pro duševně nemocné
Obor(y):
Služby , Zdravotnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
21 950 – 27 200 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Spirála Ostrava - sociální rehabilitace (Dubina)
Jaromíra Matuška 82/26a

Další informace o volném místu

Jsme Spirála Ostrava. Pomáháme měnit životy lidem s duševním onemocněním a snižovat následky jejich zdravotního stavu. Začali jsme se 7 nadšenci a jednou tréninkovou kavárnou před 7 lety. Dnes je nás 49 z toho 30 kolegů se zdravotním postižením.

Do našeho týmu hledáme sociálního pracovníka Sociální rehabilitace Na Jihu pro přímou práci s uživateli na plný úvazek.

CO VÁS ČEKÁ?
V 1. - 4. MĚSÍCI
- Seznámíte se s celou Spirálou a budete se potkávat se zajímavými lidmi - všemi Spiráláky, s uživateli naší služby sociální rehabilitace, se spolupracujícími organizacemi a zástupci veřejné správy.
- Vedoucí sociální rehabilitace Lenka a další kolegyně sociální pracovnice Vás uvedou a zaučí v oblasti fungování služby sociální rehabilitace ve Spirále.
- V roli sociální pracovníka přijímáte zájemce o službu, sdílíte příběhy klientů, pomáháte jim zvládat každodenní činnosti, provázíte je životem. Pracujete ambulantní i terénní formou.
- Máte jedinečnou příležitost podílet se na vývoji multidisciplinárního týmu a pracovat v týmu, který sdílí princip Recovery.
- Zjistíte, že se profesně vyvíjíte a budete čerpat z nabízeného vzdělávání a supervizí, pružná pracovní doba se určitě taky hodí a home office je benefit, který potěší a není jediný.

BĚHEM 1. ROKU
- Jste součástí týmu sociálních služeb, kde se snažíme naše uživatele podporovat, rozvíjet a spolupracovat
s nimi v nepříznivých situacích, které nedokáží vlastními silami řešit.
- Jste součástí organizace, která má letité zkušenosti s podporou lidí s duševním onemocněním, máte příležitost aktivně se zapojit do podpory destigmatizace lidí s duševním onemocněním.
- Cítíte se Spirálákem, který nám pomáhá naplňovat naše poslání a táhne s námi za jeden provaz.

Požadujeme:
způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost a odbornou způsobilost podle Zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb. Pozitivní vztah k práci s lidmi se zdravotním postižením.

Výhodou bude, pokud budete:
Mít praxi v oblasti práce s duševně nemocnými, jste komunikativní a máte chuť učit se novým věcem a vzdělávat se v oblasti práce s lidmi se zkušeností s duševním onemocněním.

Co vám můžeme nabídnout:
Práci ve společnosti se silným společensky prospěšným posláním, rozvojovým potenciálem a plnou lidí, kteří táhnou za jeden provaz. Nabízíme možnost home office, sick days a jsme kamarádi dětí a psů.

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám svůj životopis, dále napište, proč jsme vás
zaujali a domluvíme se na setkání.

LENKA VAŇKOVÁ
VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ REHABILITACE
774 103 385 spirala-ops.cz
SPIRÁLA OSTRAVA, Z.Ú. lenka.vankova@spirala-ops.cz
spirala-ops

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist