Sociální pracovník / lektor sociální rehabilitace (Ostrava)

KAFIRA o.p.s. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Sociální pracovník / lektor sociální rehabilitace". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník / lektor sociální rehabilitace
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
KAFIRA o.p.s., Ostrava
Nádražní 1110/44
70200

Další informace o volném místu

1. kontakt e-mailem: info@kafira.cz
Požadavky: vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo VŠ vzdělání v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku (sociální pracovník podle zákona 108/2006 Sb. o soc. službách), příp. pedagogické vzdělání (pedagog volného času, speciální pedagog podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v aktuálním znění); velmi pokročilá znalost práce na PC; praxe výhodou, není podmínkou; aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce, loajalita; samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost; komunikační dovednosti; trestní bezúhonnost; ŘP sk. B - aktivní řidič; znalost příslušné legislativy (zákon č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, vyhláška 505/2006 Sb.)

Náplň práce:
poskytování sociální služby sociální rehabilitace - péče a podpora osob se zrakovým a zrakovým kombinovaným postižením (realizace sociální rehabilitace, realizace nácviků práce s náročnou kompenzační pomůckou a práce s PC)

Nabízíme:
- nástupní plat nejméně 25 000 Kč (dle vzdělání a započitatelné praxe)
- po zapracování možnost osobního příplatku
- kreativní, zajímavou a samostatnou práci v příjemném pracovním kolektivu
- 5 týdnů dovolené / rok
- 4 dny Sick Days / rok a další zaměstnanecké výhody
- možnost dalšího vzdělávání

Nástup: ihned nebo dle domluvy

Postup při výběrovém řízení:
- zájemkyně/zájemce zašle strukturovaný životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu info@kafira.cz
- zájemkyně/zájemce zasláním údajů o své osobě souhlasí s jejich uchováním po dobu výběrového řízení, následně budou materiály skartovány
- vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční v KAFIRA o.p.s., středisko Ostrava, Nádražní 44, Moravská Ostrava

KAFIRA o.p.s. je neziskovou organizací, která pomáhá lidem se zrakovým a zrakovým kombinovaným postižením. V současnosti rozšiřujeme náš pracovní tým o novou kolegyni/kolegu - sociálního pracovníka/lektora sociální rehabilitace.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist