Senior programátor (Ostrava)

SECTRON s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Senior programátor". Nástupní mzda je od 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Senior programátor
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
SECTRON s.r.o.
Josefa Šavla 1271/12
70900

556 621 012

Další informace o volném místu

1. kontakt e-mailem. Své CV a motivační dopis v angličtině zašlete prosím na e-mail: sekretariat@sectron.cz
Pohovor bude probíhat v češtině a angličtině.

Pracovní náplň: metodické a technické vedení junior programátorů; vývoj IoT aplikací (PCB, CPU, wireless, software, cloud); analýza zákaznických požadavků a příprava vývojových plánů; kontrola kvality a dokumentace kódu; testovací procedury; reporting vedení a spolupracujícím oddělením.

Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou; praxi na obdobné pozici min. 5 let; znalost programovacích jazyků Java, C#, Python; zkušenosti s Amazon AWS, MySQL, Node.js; znalost angl. jazyka slovem i písmem na úrovní B2 nebo vyšší; povědomí o bezdrátových technologiích a cloudových službách; samostatnost a spolehlivost; komunikativnost a týmovou spolupráci; ochotu učit se novým věcem.

Výhodou: SŠ/VŠ vzdělání tech. zaměření; praktické zkušenosti a vlastní projekty v oblasti IoT; aktivní znalost dalších světových jazyků.

Nabízíme: zázemí silné a stabilní firmy; zajímavou a odpovědnou práci; příležitost pro seberealizaci a osobní rozvoj; školení komunikačních dovedností a odborných znalostí; jazykový rozvoj (firemní jazykové kurzy); motivační prémie

Benefity: příspěvek na životní kapitálové pojištění/důchodové připojištění 1 350 Kč měsíčně, služební notebook a telefon, pololetní a vánoční odměny, stravenky

Nástup možný ihned.

Kontakt na zaměstnavatele

SECTRON s.r.o.
Bc. Kateřina Grygerčíková
556 621 012
sekretariat@sectron.cz


Poslední změna: před 3 týdny

TOPlist