Senior programátor (Ostrava)

SECTRON s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Senior programátor". Nástupní mzda je od 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Senior programátor
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 50 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
SECTRON s.r.o.
Josefa Šavla 1271/12
70900

Další informace o volném místu

1. kontakt e-mailem. Své CV a motivační dopis v AJ zašlete na e-mail: sekretariat@sectron.cz
Požadavky: praxi na obdobné pozici min. 5 let; znalost programovacích jazyků Java, C#, Python; zkušenosti s Amazon AWS, MySQL, Node.js; znalost angl. jazyka slovem i písmem na úrovní B2 nebo vyšší; povědomí o bezdrátových technologiích a cloudových službách; samostatnost a spolehlivost; komunikativnost a týmovou spolupráci; ochotu učit se novým věcem; výhodou – SŠ/VŠ vzdělání tech. zaměření; praktické zkušenosti a vlastní projekty v oblasti IoT; aktivní znalost dalších světových jazyků.

Pracovní náplň – metodické a technické vedení junior programátorů; vývoj IoT aplikací (PCB, CPU, wireless, software, cloud); analýza zákaznických požadavků a příprava vývojových plánů; kontrola kvality a dokumentace kódu; testovací procedury; reporting vedení a spolupracujícím oddělením.

Nabízíme – zázemí silné a stabilní firmy; zajímavou a odpovědnou práci; příležitost pro seberealizaci a osobní rozvoj; školení komunikačních dovedností a odborných znalostí; jazykový rozvoj (firemní jazykové kurzy); motivační prémie.

Benefity: příspěvek na životní kapitálové pojištění/důchodové připojištění 1 350 Kč měsíčně, služební notebook a telefon, pololetní a vánoční odměny, stravenkový paušál.

Nástup možný ihned. Lze i externě nebo na částečný úvazek.

Pohovor bude probíhat v ČJ a AJ.

Nástup ihned

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem

TOPlist