Referent strategického rozvoje, školství a volnočasových aktivit (Ostrava)

Statutární město Ostrava nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Referent strategického rozvoje, školství a volnočasových aktivit". Nástupní mzda je 25 280 – 37 170 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent strategického rozvoje, školství a volnočasových aktivit
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
25 280 – 37 170 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Statutární město Ostrava - Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz
náměstí Dr. E. Beneše 555/6
70200

Další informace o volném místu

1. kontakt: V případě zájmu je nutné splnit podmínky pro přihlášení se do výběrového řízení, které jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrové řízení. Veškeré informace na tomto odkaze: https://moap.ostrava.cz/cs/radnice/volna-mista/aktualni-nabidka-volnych-pracovnich-mist

Náplní práce je příprava investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic; zajištění administrativních úkonů spojených s chodem příspěvkových organizací; příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek aj.

Hlavním požadavkem je zkušenost s přípravou oprav a investic, orientace ve stavebních a technických výkresech, orientace v právních předpisech souvisejících s charakteristikou práce, aktivní znalost práce na PC. Výhodou je vzdělání v oboru pozemní stavby (minimálně VŠ bakalářské).

Zaměstnanecké výhody:
pružná pracovní doba, stravenky v hodnotě 100 Kč/den, 25 dní dovolené, 2 sick day, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, flexi pasy, školení, výuka AJ

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist