Referent majetkové správy - technik (Ostrava)

Statutární město Ostrava nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Referent majetkové správy - technik". Nástupní mzda je 21 710 – 31 820 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent majetkové správy - technik
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Ostrava
Mzda:
21 710 – 31 820 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Statutární město Ostrava - Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
náměstí Dr. E. Beneše 555/6
70200

Další informace o volném místu

1. kontakt: veškeré informace na tomto odkaze: https://moap.ostrava.cz/cs/radnice/volna-mista/aktualni-nabidka-volnych-pracovnich-mist

Náplní práce je zpracování technických podkladů pro přípravu veřejných zakázek malého rozsahu; zajišťování komunikace s dodavateli po smluvní a technické stránce; evidence a vystavování objednávek; zajišťování péče o nájemníky, komunikace s domovníky; příprava podkladů pro jednání orgánů městského obvodu apod.

Hlavním požadavkem je znalost zákonů souvisejících s charakteristikou práce, aktivní znalost práce na PC, technické myšlení, organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni, základní technické znalosti v oblasti správy domovního fondu, orientace v rozpočtech prací výhodou, praxe v oblasti přípravy a zadávání veřejných zakázek výhodou.

Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, stravenky v hodnotě 100 Kč/den, 25 dní dovolené, 2 sick day, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, flexi pasy, školení, výuka AJ.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist