Projektant, konstruktér (Ostrava)

SNABYTEK COMPANY s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Projektant, konstruktér". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Projektant, konstruktér
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Ostrava
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
SNABYTEK COMPANY s.r.o. - Hrušov
K Šachtě 696

Další informace o volném místu

1. kontakt telefonicky, e-mailem, osobně. Tel.: 773 452 282, e-mail: info@snabytek.cz
28. října 2592/153, Moravská Ostrava

Naše společnost, významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních rekonstrukcí v Ostravě vypisuje nové pozice a hledá nové kolegy na pozice projektant, konstruktér.
Co kdyby jste měli možnost být součástí týmu lidí v rámci řešení interiérů, být kreativní v práci, vymýšlet řešení na míru klientům? Bavila by vás takové práce? Chcete být součástí nejlepších designérů v Ostravě? Možná vy jste právě ten koho hledáme.

SNABYTEK®, design centrum Ostrava se zabývá špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou revitalizací staveb vč. veškerých stavebních prací. A právě to bude vaší pracovní náplní. Projektování nábytku, konstrukcí, interiérů, rekonstrukcí.. Dále programování CNC strojů, či rozpočty..
Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí www.snabytek.cz
Vaši práci ohodnotíme solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek platu. Hledáme kolegy, kteří nám pomohou dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat. Zbytek Vás zaučíme.

Zaměstnanecké výhody: firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty, notebook

Nástup ihned

Životopisy na e-mail: info@snabytek.cz s předmětem "TRUHLÁŘ-PROJEKTANT" případně volejte 773 452 282. Kontaktujte mě, rád se s Vámi setkám a proberu možnosti nástupu do naší firmy osobně.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 5 měsíci

TOPlist