Právník - VŘ 12/2022 (Ostrava)

Statutární město Ostrava nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Právník - VŘ 12/2022". Nástupní mzda je 22 980 – 33 790 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Právník - VŘ 12/2022
Obor(y):
Právo
Obec:
Ostrava
Mzda:
22 980 – 33 790 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Statutární město Ostrava - Městský obvod Slezská Ostrava,
náměstí Jurije Gagarina 1196/4
71000

Další informace o volném místu

1. kontakt na výběrovém řízení, bude zájemcům upřesněno po uplynutí termínu pro podání přihlášky. Více na www.slezska.cz v sekci Volná pracovní místa.

Vzdělání: VŠ v magisterském studijním programu, zaměření právo a právní věda, právo ve veřejné správě

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, sick days, pružná pracovní doba, benefity ze sociálního fondu (ošatné, příspěvek na rekreaci, příspěvek při pracovním i životním výročí), stravenkový paušál, osobní volno 4h/měsíc s nadpracováním

Požadované doklady:
- životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se požadovaných činností,
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- výpis z rejstříku trestů, né starší 3 měsíce.

Přihláška musí obsahovat přesné označení "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ č.12/ 2022 NEOTVÍRAT" jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče. Přihláškou se rozumí samostatný doklad, nelze jej nahradit údaji uvedenými v životopise, v průvodním dopise apod.

Lhůta pro podání přihlášky: do 24. 5. 2022

Způsob a místo podání:
- poštou nebo osobním doručením na podatelnu Úřadu městského obvodu Slezská Ostrava, nám. J. Gagarina č. 4, Slezská Ostrava, v zalepené obálce označené VÝBĚROVÉ ŘIZENÍ č. 12/2022 - NEOTVÍRAT s uvedením adresy uchazeče (odkaz na www.slezska.cz).

Adresa:
Statutární město Ostrava
Úřad městského obvodu
odbor vnitřních věcí
Těšínská 35
710 16 Slezská Ostrava

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny

TOPlist