Ostraha prodejny Penny (Ostrava)

SEKURO & Group s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Ostraha prodejny Penny". Nástupní mzda je 115 – 120 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha prodejny Penny
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Ostrava
Mzda:
115 – 120 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
SEKURO & Group s.r.o., Moravská Ostrava
Sokolská třída 3210/93

Další informace o volném místu

1. kontakt POUZE telefonicky, e-mailem. Pro informaci volat na uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Tel. 734 514 315 v Po-Pá od 10:00-14:00 h. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou emailovou adresu.
Požadujeme: věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
Pochůzky po prodejně, kamerový monitoring, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob, kontrola zabezpečení zboží před krádeží- čipování zboží.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Práci na denní směny, 6,8 nebo 12 hod. směny, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.
Práce na HPP a DPP, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu.
Možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení.
Vhodné také pro absolventy, osoby s OZZ, OZP s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Po dohodě nástup možný ihned.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 měsíci

TOPlist