Ostraha prodejny LIDL (Ostrava)

Protektia s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Ostraha prodejny LIDL". Nástupní mzda je od 18 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha prodejny LIDL
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 18 500 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Protektia s.r.o., prodejna LIDL (Sjízdná)
Sjízdná 1157/1

Další informace o volném místu

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt je nutný telefonicky nebo e-mailem. Telefonicky v Po-Pá 9:00 - 16:00 hod., tel. 737 087 145, e-mail: nabor.centrum@protektia.cz
Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Náplň práce:
Pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, max.12-ti hod. směny, nepravidelný 40 hodinový pracovní fond dle pokynů managera.

Požadujeme:
Čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP s možností prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, pomoc při zajištění certifikátu strážného.

Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodnněé (OZZ), OZP s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Nástup možný IHNED

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny

TOPlist