Ostraha prodejny Drogerie - OZZ, OZP (Ostrava)

GADO, s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Ostraha prodejny Drogerie - OZZ, OZP". Nástupní mzda je od 115 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha prodejny Drogerie - OZZ, OZP
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 115 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
GADO, s.r.o., Drogerie (Nádražní)
Nádražní 2785/9

Další informace o volném místu

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Pro informaci volejte v Po-Pá od 8:00 - 17:00 h. na tel. 722 364 544. NECHODIT na pracoviště! Písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz
Požadujeme: Věk nad 18 let, výpis z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost ČJ slovem i písmem. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
Kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, možnost čerpat zálohu na mzdu až do výše 50% mzdy dle podmínek managera, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby s OZZ a OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Nástup možný ihned.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem

TOPlist