Ostraha prodejny DM Drogerie - OZP (Ostrava)

GADO, s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Ostraha prodejny DM Drogerie - OZP". Nástupní mzda je od 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Ostraha prodejny DM Drogerie - OZP
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 20 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
GADO, s.r.o., DM drogerie (Sjízdná)
Sjízdná 5554/2
72200

Další informace o volném místu

Prosíme NECHODIT na pracoviště bez předchozí dohody, kontaktní osoba se tam nenachází!
1. kontakt je nutný TELEFONICKY v Po-Pá od 8:00 - 17:00 h. na tel. 722 364 544 nebo E-MAILEM. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na nabor.centrum@gado.cz
Požadujeme: věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou. Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 5 dny

TOPlist