Operátor BGA pájecí stanice (Ostrava)

ASUS Czech Service s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Operátor BGA pájecí stanice". Nástupní mzda je 24 500 – 27 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Operátor BGA pájecí stanice
Obor(y):
Výroba a provoz , Služby
Obec:
Ostrava
Mzda:
24 500 – 27 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
ASUS Czech Service s.r.o.
Hrušovská 2678/20
70200

Další informace o volném místu

1. kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM. Tel.: 739 640 386, e-mail: petra_piechurova@asus.com
Požadavky: Dobrý zrak, preciznost, základní znalost HW/SW; Manuální zručnost - jedná se o práci s drobnými součástkami; Odolnost vůči teplu - na oddělení je i díky přítomnosti BGA stanic celoročně vyšší teplota; Dobrá schopnost organizace práce - je zapotřebí dobře skloubit strojní a manuální operace - značně to pak ve výsledku ovlivňuje výkonnost - kvalitu i kvantitu a tím i finanční ohodnocení = prémie; Spolehlivost, odpovědnost - je důležité dodržovat dané pracovní postupy; Technická zdatnost (údržba BGA stanic) - jednou týdně se na konci směny odšroubuje kryt BGA stanice a vnitřek se vyčistí od mastnot a nečistot; Základní znalost MS Office (Outlook) - čtení e-mailů.

Náplň práce:
- výměna BGA součástek na pájecí stanici - BGA součástky jsou drobné elektro čipy bez "nožiček", které se nedají vyměnit ručně a musí se proto měnit na tzv. BGA stanici. BGA stanice je stroj na pájení těchto BGA součástek, do kterého se vloží potřebné komponenty (deska, součástky) a zapne příslušný program.
- příprava a čištění PCB (čištění pomocí pájky, nanášení pasty..) - PCB je deska, kam se potřebné komponenty musí zapájet - ta se musí nejprve vyčistit od starého cínu a mastnoty, aby se na ni daly napájet nové komponenty. Pájecí pasta pro nové komponenty se pak nanáší na desku pomocí speciální mřížky.
- záznam do systému - záznam o tom, kolik, co a jak jste za daný den udělali, jaký jste na které desky zvolili program, tzv. "profil" apod.

Zaměstnanecké výhody:
- měsíční / roční bonus
- příplatek za směnnost
- stravenky
- permanentky na sportovní aktivity
- MULTISPORT kartu s příspěvkem zaměstnavatele
- vitamíny, nebo očkování proti chřipce
- vánoční dárky a dodatková dovolená
- sick days

Vhodné i pro absolventy, OZP.

Nástup od: IHNED (dohodou)

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci

TOPlist