Mistr výroby (Ostrava)

Obaly Adamec a.s. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Mistr výroby". Nástupní mzda je od 24 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mistr výroby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Ostrava
Mzda:
od 24 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Obaly Adamec a.s., Ostrava
U Výtopny 3157
70030

603 810 884

Další informace o volném místu

1. kontakt telefonicky v pracovní dny mezi 10-14 hodinou na č. 603 810 884, e-mailem. Životopis zašlete na email: kariera@obaly-adamec.cz
V prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k ústnímu pohovoru.

Zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety; plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů) hledá do připravovaného nového, moderního výrobního areálu, provozu v Ostravě vhodného kandidáta na pozici Mistr výroby.

Předpoklad zahájení provozu v Ostravě - Zábřehu prosinec 2022/leden 2023, do té doby dočasně výkon práce v provozovně v Bohumíně na adrese Čs. armády 133.

Náplň práce: řízení pracovníků a výrobních činností, zajištění plynulého chodu výroby v souladu s výrobním plánem, kontrola kvality výroby, koordinace expedice výrobků.

Požadavky: min. středoškolské vzdělání, zkušenost s vedením kolektivu, zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B. Znalost flexotisku a praxe v polygrafické výrobě velkou výhodou stejně jako znalost norem ISO 9001 a BRC Packaging.

Nástupní nabízená hrubá mzda bude stanovena v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci od 24 000 Kč. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny dle vykonané práce a další osobní příplatky. Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení a později změny na dobu neurčitou.

Kontakt na zaměstnavatele

Obaly Adamec a.s., Ostrava
Tomáš Adamec
603 810 884
kariera@obaly-adamec.cz


Poslední změna: před 2 měsíci

TOPlist