Lektor(ka) dalšího vzdělávání (Ostrava)

POE EDUCO, spol. s r. o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Lektor(ka) dalšího vzdělávání". Nástupní mzda je 150 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Lektor(ka) dalšího vzdělávání
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Ostrava
Mzda:
150 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
POE EDUCO, spol. s r. o. - Ostrava

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: okres Ostrava
1. kontakt e-mailem: jaromir.tobola@poe-educo.cz

Náplň práce:
Lektor poradenského programu " P r a c o v n ě p r á v n í m i n i m u m " pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8 do 13:00 hod.

Požadujeme:
Písemný doklad o dosaženém vzdělání pro doložení minimálně středoškolského vzdělání s maturitou v oboru: POUZE Kód 68 - Právo, právní a veřejnosprávní činnost.
Strukturovaný životopis (vlastnoručně podepsaný) pro doložení praxe v lektorské činnosti v minimálním rozsahu 3 let u středoškolského vzdělání lektora a 1 roku u vysokoškolského vzdělání lektora.Náplň práce.
Lektor poradenských programů " A k t i v i t y p ř i h l e d á v á n í p r á c e " pro osoby evidované na ÚP. Výuka PO-PÁ, nepravidelně, od 8 do 13:00 hod.

Požadujeme:
a) písemný doklad o dosaženém vzdělání pro doložení minimálně středoškolského vzdělání s maturitou v oboru (př.: Kód 62 - Ekonomie, Kód 63 - Ekonomika a administrativa, Kód 67 - Sociální vědy, Kód 68 - Právo, právní a veřejnosprávní činnost, Kód 75 - Pedagogika, učitelství a sociální péče, Kód 78 - Obecně odborná příprava, Kód 79 - Obecná příprava) .
b) strukturovaný životopis (vlastnoručně podepsaný) pro doložení praxe v lektorské činnosti v minimálním rozsahu 3 let u středoškolského vzdělání lektora a 1 roku u vysokoškolského vzdělání lektora. POUZE Kód 68 - Právo, právní a veřejnosprávní činnost.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Jaromír Tobola
jaromir.tobola@poe-educo.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 5.12.2019

TOPlist