Investiční referent (Ostrava)

Statutární město Ostrava nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Investiční referent". Nástupní mzda je 23 390 – 34 370 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Investiční referent
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
23 390 – 34 370 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Statutární město Ostrava - Úřad městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz
náměstí Dr. E. Beneše 555/6
70200

Další informace o volném místu

1. kontakt: na výběrovém řízení po ukončení nabídky. Přihlášky doručit nejpozději do 30.9.2022. Veškeré informace na tomto odkaze: https://moap.ostrava.cz/cs/radnice/volna-mista/aktualni-nabidka-volnych-pracovnich-mist

Náplní práce je příprava a realizace stavebních investičních projektů včetně jejich dozorování a odstraňování nedostatků v průběhu jejich realizace, výběr a koordinace dodavatelů, zpracování investičních záměrů aj.

Hlavním požadavkem je orientace ve stavebních a technických výkresech, orientace v právních předpisech souvisejících s charakteristikou práce, aktivní znalost práce na PC. Výhodou je vzdělání v oboru pozemní stavby nebo dopravní stavby (minimálně vyšší odborné vzdělání).

Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, stravenky v hodnotě 100 Kč/den, 25 dní dovolené, 2 sick day, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, flexi pasy, školení, výuka AJ

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem

TOPlist