Florista / Floristka - Aranžér / Aranžérka (Ostrava)

Hana Foltýnová nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Florista / Floristka - Aranžér / Aranžérka". Nástupní mzda je 28 000 – 36 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Florista / Floristka - Aranžér / Aranžérka
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
28 000 – 36 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Hana Foltýnová - Albert Ostrava
Dr. Martínka 1617/10
70030

Další informace o volném místu

Kontakt e-mailem florcentrum@florcentrum.cz nebo telefonicky od 7 do 15 hod. v pracovní dny na č. 736 473 456 nebo 603 115 139. Strukturované životopisy zasílejte na uvedený e-mail.

Hledáme kreativní lidi s estetickým cítěním, vztahem k tvorbě a zájmem pracovat. Vyučení a praxe v oboru s květinami není podmínkou, spíše výhodou. Sami si uchazeče zaškolíme. Pokud bude školení probíhat v jiném městě, zajistíme a uhradíme ubytování. Pro práci floristy/ky je důležitý vztah ke květinám a schopnost jednat s lidmi. Požadujeme základní znalost PC (odeslat a přijmout email, vyplnit tabulku).

Značnou část mzdy zaměstnance tvoří výkonnostní prémie, které jsou závislé na výsledcích. Tudíž k základu za odpracované hodiny jsou připočítané i prémie, pokud se splní vytyčené výsledky. Mzda se pohybuje mezi 20 000 - 27 000 Kč čistá mzda. Zmiňovaná mzda není nástupní, ale jedná se o mzdu po zaučení (zvládnutí vazby, znalost názvů a cen květin, znalost údržby květin, znalost systému a zvládání objednávek). Je na individuální šikovnosti, jak rychle se vše člověk naučí (1 - 3 měsíce).

Prémie
1) Za splnění limitu tržby (zaměstnanci dostávají procenta z tržby, čímž není určen limit výplaty)
2) Za splnění limitu odpisů řezaných květin
3) Za splnění limitu odpisů hrnkových květin
4) Za nadstandartní výsledky v období hlavních svátků (MDŽ, Valentýn, Den Matek apod.)
Benefity
1) Víkendové příplatky a příplatky za svátky
2) Věrnostní prémie
3) 30% sleva na veškerý sortiment v jakémkoliv množství
4) Příspěvek na dovolenou (Pracujete-li u nás 1 rok, máte nárok na příspěvek 5 000 Kč na dovolenou za rok. Pracujete-li u nás aspoň 2 roky, máte nárok na příspěvek 10 000 Kč na dovolenou za rok.)
5) A další jiné zaměstnanecké výhody

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem

TOPlist