Chovatel(ka) zvířat - na pozici: CHOVATEL(KA) ZVÍŘAT (Ostrava)

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Chovatel(ka) zvířat - na pozici: CHOVATEL(KA) ZVÍŘAT". Nástupní mzda je 16 980–24 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Chovatel(ka) zvířat - na pozici: CHOVATEL(KA) ZVÍŘAT
Obor(y):
Kultura a sport , Zemědělství a lesnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
16 980–24 780 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace
Michálkovická 2081
710 00 Ostrava 10

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: ZOO Ostrava, Michálkovická 2081/197, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10

1. kontakt: Přihlášky s životopisem, prosím zasílejte nejpozději do pátku 28.02.2020 do 14:00 hodin na uvedenou e-mailovou adresu. Termín výběrového řízení: 04.03.2020 v 9:00 hodin v Zoo Ostrava. Pozvánka (potvrzení účasti ) Vám bude odeslána v odpovědi na Vámi zaslaný životopis e-mailem. Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. První kolo je formou písemného testu. Po vyhodnocení a vyzvání uchazečů bude následovat druhé ústní kolo výběrového řízení. Termín druhého kola bude upřesněn. V případě nesplnění požadavků na vzdělání a způsobilost si s ohledem na časové možnosti vyhrazujeme právo na takovéto přihlášky nereagovat!

S ohledem na vysokou odbornou náročnost a práci s ohroženými druhy živočichů požadujeme flexibilitu, vysoké nasazení a schopnost pracovat v pracovních kolektivech. Jedná se o fyzicky náročnější práci.

Pracovní doba (předem zahrnuta v harmonogramu) zohledňuje nutnost trvalé péče o zvířata (zahrnuje tedy víkendy a státní svátky) a je různá během roku v závislosti na ročním období (7,8 nebo 9 hod.)

Středoškolské vzdělání s maturitou (podmínka), vystudované obory blízké jsou výhodou (speciální chovy, škola veterinární, zemědělská aj.), výhodou jsou vlastní chovatelské zkušenosti, nutná je základní orientace v problematice.

Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc (5 týdnů), zajištěno stravování v rámci ZOO, příspěvek zaměstnavatele na stravování, odměny při dlouhodobých pracovních výročích, výhody pro blízké v rámci nejbližší rodiny, odborný a profesní růst, možnost zdarma získat referenční zkoušky pro řízení služebních vozidel, možnost reprezentovat ZOO na odborných mítincích v ČR i v zahraničí, stejnokrojové vybavení.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Pavlína Duračková
prace@zoo-ostrava.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: před 10 dny

TOPlist