Chovatel/ka zvířat - na pozici všeobecný/á chovatel/ka (Ostrava)

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Chovatel/ka zvířat - na pozici všeobecný/á chovatel/ka". Nástupní mzda je 14 960–22 550 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Chovatel/ka zvířat - na pozici všeobecný/á chovatel/ka
Obor(y):
Kultura a sport , Zemědělství a lesnictví
Obec:
Ostrava
Mzda:
14 960–22 550 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace
Michálkovická 2081
710 00 Ostrava 10

Další informace o volném místu

Místo výkonu práce: ZOO Ostrava, Michálkovická 2081/197, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10
1. kontakt: Přihlášky s životopisem, prosím zasílejte nejpozději do 23.09.2019 do 15:00 hodin.na e-mailovou adresu prace@zoo-ostrava.cz. Termín výběrového řízení je 24.09.2019 v 9:00 hodin v Zoo Ostrava. Pozvánka (potvrzení účasti ) Vám bude odeslána v odpovědi na Vámi zaslaný životopis e-mailem. Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. První kolo je formou písemného testu. Po vyhodnocení a vyzvání uchazečů bude následovat druhé ústní kolo výběrového řízení. Termín druhého kola bude upřesněn.
V případě nesplnění požadavků na vzdělání a způsobilost si s ohledem na časové možnosti vyhrazujeme právo na takovéto přihlášky nereagovat!

S ohledem na vysokou odbornou náročnost a práci s ohroženými druhy živočichů požadujeme:
Flexibilitu, vysoké nasazení a schopnost pracovat v pracovních kolektivech. Jedná se o fyzicky náročnější práci. Pracovní doba (předem zahrnuta v harmonogramu) zohledňuje nutnost trvalé péče o zvířata (zahrnuje tedy víkendy a státní svátky) a je různá během roku v závislosti na ročním období (7,8 nebo 9 hod.).
Středoškolské vzdělání s maturitou (podmínka), vystudované obory blízké jsou výhodou (speciální chovy, škola veterinární, zemědělská aj.), výhodou jsou vlastní chovatelské zkušenosti, nutná je základní orientace v problematice.

Zaměstnanecké výhody:
Týden dovolené navíc (5 týdnů), zajištěno stravování v rámci ZOO, příspěvek zaměstnavatele na stravování, odměny při dlouhodobých pracovních výročích, výhody pro blízké v rámci nejbližší rodiny, odborný a profesní růst, možnost zdarma získat referenční zkoušky pro řízení služebních vozidel, možnost reprezentovat ZOO na odborných mítincích v ČR i v zahraničí, stejnokrojové vybavení.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Pavlína Duračková
prace@zoo-ostrava.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 3.9.2019

TOPlist