Administrativní pracovník / pracovnice (Ostrava)

Roll R, s.r.o. nabízí v Ostravě volnou pracovní pozici "Administrativní pracovník / pracovnice". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Administrativní pracovník / pracovnice
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Ostrava
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Roll R, s.r.o.
Tomkova 3153/11
70200

Další informace o volném místu

1. kontakt e-mailem: personal@rollr.cz

Jsme přední český výrobce stavebního nářadí se silnou exportní orientací a 30 letou tradicí. Pro další expanzi na domácí a zahraniční trhy hledáme zkušenou kolegyni/u do našeho týmu. Předpokládá se postupná profilace a profesní růst s orientací na obchod nebo marketing nebo přechod na manažerskou pozici.

Vašim úkolem bude běžná firemní agenda spojená s chodem společnosti, komplexní zpracování obchodní agendy, příprava nabídek, komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek, organizace obchodních jednání a řada dalších návazných činností.

Nabízíme dobré platové podmínky, pravidelné prémie, stravenky, dovolenou navíc, individuální benefity, práci bez přesčasů, příjemné a klidné pracovní prostředí, bezproblémové parkování, vlastní kancelář, prefesionální tým kolegů kteří dokáží pomoci, možnost seberealizace a práci na zajímavých projektech.

Od Vás očekáváme VŠ případně SŠ vzdělání, odpovídající praxi, angličtinu na úrovni B2 (běžná emailová komunikace, občasné telefonáty), chuť důkladně se seznámit s výrobním programem, MS Office, samostatnost, pečlivost, dobré komunikační a organizační dovednosti. Zdravé sebevědomí a ŘP s praxí je výhodou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem

TOPlist